3 головні правила довгожителів

За статистикою, все більше людей в світі зустрічають 100-річний ювілей. За останні кілька років число 100-річних бабусь і дідусів в світі зросло на 45%, повідомляє Центр контролю і запобігання хвороб.


Вчені запропонували 3 простих правила, виконання яких значно збільшують шанси досягти 100-річного віку, передає сайт "Healthy Living".

1) Харчуйтеся правильно, зробивши акцент на цілісних злаках, рибі та овочах. При цьому обмеживши кількість м'яса, солодощів і перероблених продуктів.

2) Тренуйтеся часто та інтенсивно. Ви повинні добре працювати на тренуваннях – так, щоб ваш одяг був мокрим від поту. І не думайте пропускати заняття спортом без вагомих причин.

3) Знайдіть мету в житті. Ряд досліджень показав, що наявність серйозних життєвих цілей значно збільшує шанси стати довгожителем.

Дійсно, якщо суворо виконувати усі настанови, займатися гімнастикою, самостійно готувати їжу, і впевнено рухатися до поставленої мети, то це обов'язково допоможе вам бути здоровим і щасливим багато-багато років.

На платформі Blogger.