В платівці знайшли зворушливу записку від мами попереднього власника (фото)

Меломан купив на розпродажі стару платівку. Всередині неї була вкладена зворушлива записка від мами попереднього її власника з його історією.


Про це повідомляє Мirror. Лист написала жінка на ім'я Сабіна. Вона була матір'ю людини, якій належали ці музичні записи. Його звали Марк. Він помер в 2002 році у віці 39 років. Причиною став серцевий напад, який стався у нього під час бігу.

Сабіна розповіла, що її син збирав музичні записи ще під час навчання в коледжі. Його колекція налічувала дві тисячі компакт дисків і понад 600 платівок. Вона часто запитувала у нього, що їй робити з усіма цими музичними записами, якщо з ним щось станеться.

Син відповів, що всієї це музикою потрібно поділиться і, щоб вона розійшлася по всьому світу. Мама померлого музичного фаната наголосила, що всі виручені гроші витратить на сина Марка, Кайя. На них він отримає освіту в коледжі.

В кінці листа жінка подякувала за підтримку. Також вона попросила зробити музику голосніше, коли хтось буде слухати цю платівку. Це, за її словам, буде подарунком для Марка.


На платформі Blogger.