Вчені знайшли підводне місто нелюдського походження

Вчені біля берегів острова Закінф виявили споруди на глибині 5 метрів. Вони дуже нагадують фрагменти античного міста. Але створили ці стіни і колони точно не люди.


Портал "Новости Ю" повідомив, що в акваторії грецького острова вчені досить часто знаходять сліди древніх цивілізацій. Ще в 2014 році археологи знайшли бруковані вулиці, колонади і стіни. Вони могли б стати ще одним свідченням античного минулого Греції.

У "місті" не знайшли ні стародавніх монет, ні фрагментів кераміки, ні будь-яких артефактів. Вчені провели мінералогічний аналіз і з'ясували, що всі об'єкти мають геологічне походження. Вони з'явилися природним чином на дні Середземного моря в епоху пліоцену, близько 3-5 мільйонів років тому.

Зразки містили найстаріші на планеті бактерії. Вони роблять свій внесок у розкладання органіки і беруть участь у інших хімічних процесах.

Бактерії здатні окисляти метан до гідрокарбонату. Це призводить до появи своєрідного цементу. Саме таким чином під водою утворилося місто нереальної краси.

На платформі Blogger.