Вчені розповіли, як прибульці “замітають сліди” своєї присутності

Вчені розповіли, що прибульці не хочуть, щоб ми бачили їх існування, а тому приховують свою присутність у всесвіті завдяки потужним лазерним установкам.


Американські астрофізики розповіли, як можуть приховати своє існування у Всесвіті представники інопланетних цивілізацій.

Вчені впевнені, що не в інтересах прибульців розкривати своє існування і тим більше місцезнаходження. І ось дослідники прийшли до думки, що якщо вони хочуть приховати свої планети від поглядів телескопів людей, повинні мати найпотужніші лазерні установки.

В даний час для пошуку екзопланет вчені Землі використовують технологію, яка застосовується, зокрема, орбітальним телескопом “Кеплер”. З допомогою цього методу планета фіксується в той момент, коли вона проходить по диску своєї зірки, затемнюючи її яскраве світіння.

В якості протидії цим способом виявлення планет, який називається транзитним, прибульці могли б використовувати лазер для засліплення телескопів сконцентрованим світлом.

Астрофізики підрахували, що для маскування планети у всіх діапазонах випромінювання потужність лазера повинна досягати 760 мегават. Спеціальна настройка такого лазера може дозволити приховати не саму планету, а істот, що живуть на ній, наприклад, присутність мікроорганізмів в атмосфері.

На платформі Blogger.