ЧИ КОРИСНЕ ВІВСЯНЕ ПЕЧИВО?

Вівсяне печиво до смаку як дітям, так і дорослим. За його основу беруть вівсяні пластівці або вівсяне борошно, багате корисними речовинами. Безперечно, печиво з натуральних компонентів корисно для організму. Варто відзначити, що вівсяне печиво легко засвоюється організмом. Воно володіє хорошими поживними якостями і цілком здатне замінити звичний сніданок.


 Всього кілька шматочків печива можна порівняти по калорійності з тарілкою вівсяної каші. Вівсяні пластівці, що знаходяться до рецептури печива, багаті залізом, калієм, магнієм, марганцем, амінокислотами та вітамінами.

 Печиво має високий вміст клітковини, яка сприяє стабілізації травлення та виведення накопичених в кишечнику шлаків і токсинів. Рослинний білок у складі печива організмом засвоюється повністю.

Найкориснішим буде печиво, приготоване вдома, оскільки не буде містити шкідливих домішок і барвників. Воно має позитивний вплив на кровоносну систему, сприяючи виведенню холестерину. Містяться в волокнах вівса антиоксиданти здатні захищати організм від вільних радикалів.

На платформі Blogger.