Збери сам: будиночок вартістю всього $ 1200, який можна побудувати за 3 години (фото)

Зазвичай, коли мова заходить про будиночок на дачній ділянці, наші співвітчизники важко зітхають, згадуючи про невеликому просторі на заповітних 6 сотках.

Висока вартість і обмежений простір ділянки не дозволяють багатьом придбати бажане житло. Група чеських архітекторів розробила прототип відповідного будиночка, вартість якого всього $ 1200, так і зібрати його можна всього за три години.


Чеська фірма Pin-Up Houses розробила прототип невеликого збірного будиночка під назвою «Франція» (відповідно до забарвленням будови) площею всього 6,9 квадратних метрів і вартістю 1200 американських доларів. Більш того, цей будинок можна побудувати за три години, задіявши всього трьох робочих.

Будиночок складається з 21 панелі (фанера), ізоляції, статевої дошки, і металевої обшивки даху. Для нього не потрібен фундамент, досить невеликої платформи на палях.

Панелі пофарбовані в кольори французького прапора. Кожен відтінок відповідає певній зоні в будиночку: синій простір призначене для сну, в червоному розташована міні-кухня і дров'яна піч, а білий – це вітальня. Єдиний мінус – це відсутність санітарних зручностей.

На платформі Blogger.