16 корисних мобільних додатків, які варто взяти з собою у відпустку

Пора відпусток у розпалі. Хтось вже поїхав на море, а хтось лише збирається. Смартфони є з нами всюди. Сьогодні вони стали незамінним помічником у нашому житті. Тим більше стане він у нагоді закордоном, коли ви поїдете на відпочинок. Разом із мобільними аплікаціями він стане гідом у незнайомих місцях. Пропонуємо добірку корисних у відпустці мобільних додатків для ваших смартфонів.
16 корисних мобільних додатків, які варто взяти з собою у відпустку
Фото: facildedigerir.com
Перед поїздкою
Holidayguru

Фото: Holidayguru
Ця аплікація дозволяє знайте щось для кожного випадку – коротку подорож до якогось міста (так званий City Break) або підшукає тижневі канікули на Мальорці чи двотижневий виїзд до Азії із варіантом All-Inslusive.
Аплікація також дозволяє налаштувати повідомлення – якщо ми визначимо, де ми хотіли б побувати, то з відповідними параметрами не проґавимо нагоди. Holidayguru дозволяє резервування обраних пропозицій, знайомство з коментарями попередніх гостей, переглядання фото з обраних місць.
Аплікація доступна для Андроїда, ІОС
TripAdvisor - перевір куди ти їдеш

Це один з найважливіших додатків для людей, які планують відпочинок. Чому? Тому що за його допомогою нього можна дізнатися на думки людей, які вже побували в цьому місці. Власник готелю промовчить, ймовірно, той факт, що його готель знаходиться дуже близько до залізниці, відмовляється визнати той факт, що вода в басейні не першої свіжості. Гості готелю, однак, безжалісно і відкрито напишуть про всі недоліки закладу.
Перевага TripAdvisor – це надзвичайно велика база даних готелів. TripAdvisor також дозволяє дізнатися про те, які цікаві місця є навколо готелю, на що можна подивитися або куди піти.

На платформі Blogger.