Розробники Apple планують оснастити iPhone 8 підтримкою бездротової зарядки

Незважаючи на те, що зовсім недавно Apple представила iPhone 7 і iPhone 7 Plus, Мережа вже повниться чутками про наступному флагманському смартфоні. Аналітики очікують щось особливе, так як iPhone 8 стане ювілейним смартфоном компанії.

Згідно з останньою інформацією, Apple завершує розробку технології, яка дозволить новому смартфону заряджатися на відстані декількох метрів від зарядної бази.

За повідомленням Phonearena, iPhone 8 буде оснащений підтримкою бездротової зарядки, сильно відрізняється від того, що ми бачили раніше. Традиційний метод вимагає, щоб апарат перебував зарядної базі, а Apple, схоже, вдасться зробити зарядку по-справжньому бездротової.

Виробник завершує розробку спеціального модуля для мобільних пристроїв, який зможе з'єднуватись з передавачем, підключеним до електричної розетки. Така система дозволить iPhone 8 заряджатися до тих пір, поки він знаходиться на відстані 15 футів (приблизно 4,5 метра).

Якщо Apple вдасться реалізувати дану розробку, це стане найкращим способом бездротової зарядки. Відомо, що компанія працює над новою технологією разом з фірмою Energous, яка раніше заявила про співпрацю з найбільшим виробником смартфонів.

На платформі Blogger.