Вчені зробили чергове відкриття в гробниці Ісуса Христа

Археологи отримали відповідь на питання, над яким вони ламали голови десятиліттями

За багато століть гробниця Ісуса Христа так і не зазнала змін, вона залишилася неушкодженою, проте вчені поки не можуть сказати з упевненістю, що це справжнє місце його поховання, пише National Geographic.
За словами археолога Фредріка Хіберт, місцезнаходження гробниці так і не змінилося.
"Ми не можемо сказати на 100%, але це схоже на візуальне доказ того, що місцезнаходження гробниці не змінилося з плином часу – те питання, над яким вчені та історики думали десятиліттями", – зазначив археолог.
При цьому колишній головний археолог Єрусалима Дан Бахаті заявив, що не можна з повною впевненістю заявити про справжність цього місця як місця поховання Христа. Втім, за його словами, "немає іншого об'єкта, щодо якого можна було б заявляти це хоча б з тими ж підставами".
Нагадаємо, днями була піднята мармурова плита, яка накривала труну Ісуса Христа в Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі, була піднята вперше з 1555 року.
Згідно християнської віри, тіло Ісуса Христа спочивало на кам'яному поховальному Ложе у вапняковій печері після розп'яття римлянами в 30 або 33 році. Гроб Господній укладений в Кувуклії – купольної каплиці з жовто-рожевого мармуру в центрі Ротонди Храму Воскресіння Христового площею шість на вісім метрів. Через землетрус 1927 року збереглися лише частина стін печери і входу, тому зовні встановлені зміцнюють сталеві балки і стяжки.
Аналіз вихідних порід дозволить вченим детально вивчити місце поховання Ісуса Христа. Вони не тільки зможуть дізнатися оригінальну форму гробниці, але і з'ясувати, чому свята Єлена, яка проводила розкопки в Єрусалимі, вирішила, що Христа поховали саме тут.

Джерело
На платформі Blogger.