Ці фото викликали неабиякий резонанс в Інтернеті. Причина трагедії бентежить..

Співробітникам національного парку Хардангервідд в Норвегії відкрилося жахливе видовище: скелясте плато Хардангервідд було всіяне сотнями трупів оленів.


Інцидент стався вдень у п’ятницю, 26 серпня. Більш 323 оленів загинули в результаті потужного удару блискавки на півночі Норвегії.

Передбачається, що тварини від переляку збилися в купу, саме тому блискавка вразила їх всіх і відразу. Попередження: особливо вразливим краще утриматися від перегляду знімків.

Тварини були знайдені в радіусі 50 метрів.

Фахівці відзначають, що це справді унікальний випадок: «Ми чули про те, що тварини гинуть від удару блискавки, але не пригадаємо, щоб блискавка коли-небудь вбивала тварин в таких кількостях».

Раніше сама масова загибель тварин була зафіксована в Австралії в 2005 році, коли від удару блискавки загинуло 68 корів.

Точну причину смерті тварин встановлять після того, як їх останки досліджують у ветеринарному інституті.

Шляхи природи несповідимі! Так, шкода тварин. Відомо, що серед 323 оленів було близько 70 молодих. Їх загибель — це трагедія не тільки для Норвегії, але і для всієї планети. Поділіться з нами своєю думкою з цього приводу в коментарях.

Джерело
На платформі Blogger.