Що потрібно перевірити, коли будете купувати воду в пластиковій пляшці?

Що ви знаєте про те, як купувати воду в пляшках? Швидше за все, ви чули раду дивитися на те, щоб з денцем пляшки все було в порядку. Але цього недостатньо для того, щоб захистити своє здоров'я.

Пластикові пляшки завжди містять на етикетці запис про те, з якого саме типу пластику вони виготовлені. І ця інформація дуже важлива. Зрештою, будь-який пластик виділяє вміст пляшки хімікати різного ступеня небезпеки


Будь -яка пляшка містить одне з цих позначень. А ось що це все значить.

PET або PETE
Це Пети, або одноразові пляшки. Вони можуть виділяти в рідину важкі метали і речовини, що впливають на гормональний баланс людини.

ПЕТ — самий часто використовуваний у світі тип пластмаси. Важливо пам'ятати, що він призначений для ОДНОРАЗОВОГО використання. Якщо ви в таку пляшку наливаєте свою воду, то готуйтеся до того, що у ваш організм можуть потрапити деякі лужні елементи та занадто велику кількість бактерій, які буквально обожнюють Пети.

HDP або HDPE
Це дуже хороший пластик, який не виділяє жодних шкідливих речовин. Фахівці рекомендують, якщо це можливо, купувати воду саме в таких пляшках. І безпечно, і для екології корисно: майже весь такий пластик переробляється.

Це жорсткий тип пластику, який найчастіше використовується для зберігання молока, іграшок, миючих засобів при виробництві деякої кількості пластикових пакетів.

PVC або V
Речі з цього матеріалу виділяють щонайменше два небезпечних хімікату. Обидва чинять негативний вплив на ваш гормональний баланс.

Це м'який, гнучкий пластик, який зазвичай використовується для зберігання рослинного масла і дитячих іграшок. З нього роблять блистерні упаковки для незліченної безлічі споживчих товарів. Він же використовується для обшивки комп'ютерних кабелів. З нього роблять пластикові труби та деталі для сантехніки. PVC щодо несприйнятливий до прямих сонячних променів і погоді, тому з нього часто ще роблять віконні рами та садові шланги. Тим не менш, експерти рекомендують утриматися від його покупки, якщо ви можете знайти альтернативу.

LDPE
Цей пластик використовується при виробництві пляшок, і при виробництві пластикових пакетів. Він не виділяє хімічні речовини у воду, яку зберігає.

Але він безпечний у випадку з тарою для води. Пакети в продуктовому магазині з нього краще не купувати: можете з'їсти не тільки те, що купили, але і деякі вельми і вельми небезпечні для вашого серця хімікати.

PP
Цей пластик має білий колір або напівпрозорі тони. Використовується в якості упаковки для сиропів і йогурту.

Поліпропілен цінується за його термостійкість. Коли він нагрівається, то не плавиться. Відносно безпечний.

PS
Часто використовується при виробництві кавових стаканчиків і контейнерів для швидкого харчування. При нагріванні, проте, виділяє небезпечні хімічні сполуки.

Полістирол — це недорогий, легкий і досить міцний вид пластику, який зовсім не годиться для зберігання гарячої їжі і напоїв.

PC або пластмаса без спеціальних знаків
Це найнебезпечніший вид пластику. Використовується при виробництві пляшок для води і харчових контейнерів.
Зберігати в тарі з полікарбонату їжу або воду категорично не можна: він виділяє бісфенол А — відома речовина, що знищує вашу ендокринну систему. Пригнічує вироблення гормону під назвою естроген.

І ось ще що. Перед тим як купувати що-небудь в БУДЬ - ЯКІЙ пластиковій упаковці, подумайте двічі. Все-таки скло набагато безпечніше.

На платформі Blogger.