Вчені вилікують рак за допомогою застуди

Віруси, що викликають застуду, здатні вилікувати рак печінки.


Вчені з Линдского університету заявили про те, що віруси, які викликають застуду, здатні вбивати ракові клітини печінки. Висновки вчених були опубліковані в журналі Gut. Встановлено, що реовіруси, що вражають дихальні шляхи, стимулюють імунну систему організму і сприяють знищенню злоякісних клітин.

Крім того, вони здатні вбивати вірус гепатиту С, який є однією з причин розвитку первинного раку печінки (формується з клітин печінкових структур) - гепатоцелюлярної карциноми.

В рамках нового дослідження вчені вивчили вплив реовірусов на клітини пухлини в тканини печінки, яка була вилучена у прооперованих пацієнтів. Інфекційні агенти стимулювали утворення білка імунної системи, званого інтерфероном, який, у свою чергу, викликає активацію великих лімфоцитів - натуральних кілерів.

Останні знищують як злоякісні клітини, так і клітини, уражені гепатит С. Вчені сподіваються, що отримані ними результати сприяють проведення клінічних випробувань за участю людей. На думку авторів статті, вірусна імунотерапія допоможе вилікувати гепатоцеллюлярную карциному, з якої досі боролися тільки за допомогою хірургічного втручання.

На платформі Blogger.