Як визначити місцезнаходження абонента?

Безумовно , визначення місцезнаходження людини - процес трудомісткий і не обмежується парою дій .


Как определить местонахождение абонента

Безумовно, визначення місцезнаходження людини - процес трудомісткий і не обмежується парою дій. Але це не заважає темі простеження номера користуватися попитом. Однією з причин стеження за мобільником, є його втрата власником. Давайте розберемося в тому, чи є ця задача здійсненною, і якщо так, то які кроки потрібно зробити для її виконання? Найпопулярнішим способом, до якого вдаються користувачі, є пошук сайтів з відповідного питання. Багато ресурси обіцяють виконати пошук абонента, завдяки введенню в спеціальному полі бажаного номера. Але такі портали зазвичай не справляються з даною опцією.

Наступним кроком для користувача є пошук платних сайтів, адже якщо ми вносимо платіж, значить, отримуємо гарантію результату, а заради такої справи, як стеження і грошей не шкода. Тим більше, що запитують звичайно не більше 10 гривень. Однак, символічна плата обертається втратою двох або навіть трьох сотень  на рахунку користувача, а сайт виявляється всього лише засобом для шахраїв отримати прибуток.

Іншим методом, що користуються популярністю, є визначення місцезнаходження за допомогою вказівки телефонного номера. В принципі, цей процес допустимий, адже кожна територія покриття має свої ретранслятори, а значить і доступ до координат місцевості.

Крім того, є можливість встановити місцезнаходження абонента, навіть в положенні оффлайн, тобто в тому випадку, якщо він не говорить по телефону. Однак, дані відомості будуть доступні лише самим операторам, незацікавлених у розголошенні інформації кому-небудь. І безумовно, в мережі не існує сайтів, здатних виконати секретну технічну операцію в один прийом, у вигляді введення номера абонента.

На платформі Blogger.