Питання, чи варто лікувати молочні зуби, виникає практично у всіх батьків

Багато батьків вважають, що лікувати молочні зуби не потрібно, тому що вони все одно випадуть.


 Проте мало хто замислюється про те, що молочні зуби хворіють тими ж хворобами, що й постійні, і це часто може привести до ряду серйозних проблем.

Навіщо лікувати молочні зуби?1. Карієс у дітей розвивається дуже швидко, це пов'язано з анатомічними особливостями дитячих зубів. Якщо ви помітили у дитини маленьку дірочку, варто негайно звернутися до лікаря, щоб полікувати зубик. В іншому випадку дірочка перетвориться у велику, і тоді почне боліти зуб і може запалитися нерв, а це вже лікування каналів.

2. Якщо інфекція поширюється далі на кістку, може з'явиться флюс – джерело хронічної інфекції в організмі. При флюсі знижується загальний імунітет організму дитини, а у важких випадках гнійні запалення кістки можуть стати серйозною загрозою для життя дитини.

3. Під молочним зубом в щелепи знаходиться зачаток постійного. Інфекція від молочного зуба може несприятливо вплинути на розвиток і прорізування постійного.

4. Якщо хворий зуб довелося видалити, і це сталося за рік до прорізування постійного зуба, це може призвести до того, що постійного зуба не вистачить місця через поруч стоять зубів, які встигнуть за цей час зміститися. У підсумку це може призвести до того, що постійні зуби виростуть кривими.

Карієс молочних зубів

Найпоширеніше захворювання зубів – це карієс. Його легко можна уникнути, якщо ретельно і правильно чистити зуби, не їсти шкідливі для зубів продукти і приходити на огляди до лікаря.

Візити до стоматолога варто наносити два рази в рік, а чистити зуби два рази в день. Пам'ятайте про те, що лише від дій батьків залежить краса посмішки дитини.

На платформі Blogger.