Учені розкрили таємницю чорної діри

Дослідники довели, що чорні діри поєднують різні Всесвіти. Об’єкт, який зуміє потрапити до таємничої діри, згідно із дослідженням, витягнеться і стане пласким.

Раніше науковці вважали, що вся матерія всередині чорної діри знищується, тому насправді ніколи не було можливості дослідити її сутність до кінця. Тепер же вчені майже переконані, що вона може бути своєрідним коридором між Всесвітами, як у науковій фантастиці.

«Наша теорія, звісно, вирішує кілька проблем в інтерпретації чорних дір. У першу чергу ми долаємо проблему сингулярності, оскільки намагаємося довести, що є прохід у центрі діри, за яким час і просторі продовжується», – розповів доктор Гонсало Олмо із Університету Валенсії (Іспанія).

Наявність своєрідного тунелю науковці передбачають завдяки спеціальним підрахункам. На їхню думку, він менший за атомне ядро, але може збільшуватися. Гіпотетичний об’єкт, потрапляючи у чорну діру, cтискається настільки тонко, щоб пройти через її отвір. Науковці проводять аналогію нитки, яка проходить через вушко голки.На платформі Blogger.