Лікарі розповіли, як не заразитися грипом на роботі

Дезінфікувати клавіатури, вимикачі та дверні ручки.


У наш час люди йдуть на лікарняний тільки в смертельному випадку із-за страху втратити роботу.

Однак розумному роботодавцю слід було б звільняти в першу чергу саме таких співробітників, які своїм безвідповідальним ставленням створюють небезпеку не тільки для самих себе, але також для колег і клієнтів.

Якщо все-таки працівник поблизу з'явився на роботу з застудою, уникнути інфекції допоможуть поради доктора медичних наук Анетти Валь-Вахендорф, віце-президента німецького Союзу виробничих і заводських лікарів.

Дезінфікувати клавіатури, вимикачі та дверні ручки.

Дверні ручки, вимикачі і клавіатури – найбільш затребувані поверхні, до яких торкаються і хворі, і здорові. Тут накопичується маса вірусів і бактерій.

Підтримувати невисоку температуру приміщення.

Ідеальна температура повітря в приміщенні – 21-22 °С, при більш високій температурі слизові оболонки дихальних шляхів відчувають нестачу вологи, і є більш вразливими до інфекції.

Постійно мити руки.

Руки – один з основних шляхів зараження, тому їх треба регулярно мити з використанням дезінфікуючих засобів. Намагайтеся уникати контакту рук з очима, ротом і носом, щоб не занести туди інфекцію.

При захворюванні залишатися вдома.

Хворий співробітник - поганий помічник на роботі. Не заражайте інших і приділіть більше уваги своєму здоров'ю. Тоді захворювання пройде легше і з меншими негативними наслідками.

На платформі Blogger.