«Наука за хвилину»: проект, що надихає вчитися(Відео)

Якщо ваша стрічка новин почала виглядати як суцільний потік фотожаб, котиків і милих панд, пропонуємо заздалегідь почати піклуватися про дієздатність власного мозку. Додайте туди трохи різноманіття та цікавих фактів. Та будьте обережні, бо від того може почати розширюватися кругозір. Пропонуємо почати з підписки на YouTube-канал «Медиацентр БФУ имени И. Канта». Звучить нудно? Так. Уже стало страшно? Так. Думаєте, нічого не зрозумієте? Так. Але ви помиляєтесь. Автори пояснюють хитромудрі теорії та відкриття (як то нейротехнології чи реальність Матриці) доступною мовою і…УВАГА! Лише за 1хв!


«Наука за хвилину» − це проект, який спрямований на популяризацію наукового знання. Доктор наук Артем Юров розповідає про закони фізики так, ніби вчить готувати салат Олів’є. Важке стає досяжним, і ви одразу задаєтеся питанням: «Чому в мене не був такий викладач фізики?» Справді, уроки ставали б цікавішими, а задні парти − порожніми.

Автори проекту кажуть, що ідея зародилася під час короткої розмови з Артемом Юровим:

Зможете кількома словами пояснити, що таке чорна діра?
Легко!
І досягла команда чималого. За результатами конкурсу «PRO освіта – 2015», проект визнали «Кращим інформаційним проектом в Інтернеті».

Чому варто підписатися?

Проект кардинально змінює ваш погляд на науку, яка колись здавалася зовсім далекою та малоцікавою. Вам не потрібно знатися на квантовій фізиці чи бути астрономом, аби розуміти суть матеріалу. Він подається легко, з гумором і навіть із пафосними нотками. Автори також не забули про музичний супровід і комп’ютерну графіку для візуалізації інформації. Більше того, відео стане у нагоді, якщо ви хочете:

1. Стати більш ерудованим.
2. Витратити час із користю.
3. Легко засвоїти матеріал, через який у школі рвали на собі волосся.
4. Дізнатися про нові технології.

І тут звичний світ перевернувся…

Під час перегляду змінюються уявлення про факти, які ви були б ладні відстояти у жорстокій суперечці. Наприклад, чи знали ви, що закону тяжіння насправді не існує? Можете посперечатися з нами, але ж не з доктором наук:


Звична історія для тих, хто живе в гуртожитку: завелася миша. Неприємно, страшно, проте зловити треба. Але чи зможете ви зробити це, дізнавшись, що одна миша може врятувати життя мільйонів людей?


Віруси – на порядку денному. Чому вони поширюються та видозмінюються? І хто ж усе-таки вийде переможцем із цієї важкої гри − віруси чи людство?


Нам завжди цікаво заглянути в майбутнє. Так і кортить дізнатися, які технології будуть у нас 50-річних. Аби хоч трішки піддивитися, що там за завісою таємничості, пропонуємо переглянути ці відео:


Джерело

На платформі Blogger.