Найбільш високооплачувані професії для жінок

Є загальні рейтинги найбільш престижних і високооплачуваних професій, а є рейтинг високооплачуваних спеціальностей, що вважаються виключно жіночими. Дізнаємося про перспективні професії. 


Які жіночі професії самі оплачувані? Жінки прагнуть заробляти не менше чоловіків, тому освоюють різні професії, в тому числі й ті, які більш звичні для представників сильної статі. З'ясуємо, які посади, займані жінками, можуть принести їм найбільший дохід. Розглянемо рейтинг, складений журналом Forbes. 

Жінки директора отримують найбільші зарплати 

Однією з найбільш високооплачуваних є професія виконавчий директор. Річна зарплата такого спеціаліста становить в Америці близько вісімдесяти однієї тисячі доларів. Відсоток жінок, що займають цю посаду - близько 25 %. 

Наступна престижна професія забезпечує річний дохід у розмірі сімдесяти шести з половиною тисяч на рік - стільки отримує фармацевт. У цій професії жінок - близько сорока трьох відсотків. 

На тисячу доларів менше за рік одержують адвокати, де жінок тридцять сім відсотків. 

Сімдесят три з половиною тисячі - річний дохід менеджера інформаційних та комп'ютерних систем. Ця професія на четвертому місці за прибутковістю. Частка фахівців жіночої статі в даній професії становить двадцять вісім відсотків. 

Розробник програмного забезпечення на рік заробляє шістдесят вісім тисяч доларів. Відсоток дам в професії дорівнює двадцяти одному відсотку. 

Жінка- лікар отримує за рік шістдесят і чотири тисячі, а дохід жінки-програміста - шістдесят і одна з половиною тисячі.

Жінка на посаді аналітик у сфері управління за рік заробляє шістдесят одну тисячу доларів, причому в цій професії жінок практично стільки ж, скільки і чоловіків. 

Дві останні професії в десятці найбільш оплачуваних - це фахівець з теорії обчислювальних машин, що займається розробкою нових технологій і лікар - трудотерапевт. Їх річний дохід - шістдесят тисяч. Відомо, що жінки і чоловіки однієї професії заробляють далеко не однаково. У середньому жінки отримують на двадцять відсотків менше чоловіків в одній і тій же посаді. 

На платформі Blogger.