Як зберігати гроші в гаманці, щоб їх там ставало все більше?

Є такі штуки, які працюють. Незрозуміло як, але працюють...

От ними я і хочу поділитися. Це стосується тільки готівки, тому що грошей на картці свій оборот.

У Ейнштейна запитали, навіщо у нього на дверях підкова, якщо він не вірить у прикмети.
«Справа в тому, що прикмети збуваються незалежно від того, чи вірю я в них чи ні.»

Правило перше. Отримали гроші — несіть всю суму додому. Не витрачайте їх по дорозі. Якщо збираєтеся робити покупки, візьміть з дому потрібну суму або скористайтеся карткою. Нові гроші повинні переночувати вдома разом з іншими вашими грошима там, де ви їх зберігаєте.

Правило друге. Гроші в гаманці повинні лежати лицьовою стороною до вас в порядку убування грошової переваги, так, щоб при відкриванні гаманця великі ближче до тіла обличчям до вас. І не кладіть купюри догори ногами. Вам же неприємно, якщо вас головою вниз. Ось і їм неприємно.

Пару років тому, коли я дізналася це правило, я тут же зорієнтувала всі купюри до себе лицьовою стороною. За своїм розумінням :) і... гроші взагалі зникли! Давно виконані проекти чомусь не оплачувалися, а всі боржники поховалися. Зробила переорієнтацію, і що дивно, раптом у всіх відразу знайшлися гроші повернуті мені борг!

У кожної людини свій щасливий долар! І гривня теж.

Останні дві цифри у номері купюри повинні відповідати останнім двом цифрам року вашого народження. Три — ще краще. А в ідеалі — всі чотири. Але знайти її непросто. Така купюра — ваш безцінний особистий грошовий талісман. Її не витрачають і нікому не дають в руки. Але є умова. Вона повинна прийти до вас сама. Обмінюватися з друзями і шукати спеціально (якщо ви касир) — не можна!

Ось до мене прийшла на наступний же день, причому відразу з трьома цифрами. А до моєї подруги прийшла майже через рік і тільки з двома цифрами.

І останнє. Гроші не можна тримати у пачках з непарною кількістю купюр. Вони пересваряться і розійдуться. У кожній повинна бути пара. По 50 теж не можна: «П'ять десяток – недолік». Про це знали наші діди.

На платформі Blogger.