Чому чорний квадрат Малевича відомий на весь світ?

З того моменту, як Казимир Малевич створив знаменитий «Чорний квадрат», пройшло майже 100 років, а галас навколо нього так і не вщухає. До єдиної думки, як саме знаменита картина була створена, до цих пір не прийшли.


Мало знайдеться людей, які про неї не знають. Може вся справа в тому, що до Малевича такого ніхто не робив? Може, справа саме в новаторстві? АЛЕ! Вся справа в тому, що Казимир Малевич не був першим художником, який намалював чорний квадрат на полотні. У Парижі, в 1882 році, проходила виставка, яка називалася «Мистецтво непослідовних » і у виставці брали участь роботи шести художників. Самою неординарною картиною була визнана робота, яка називалася «Нічна бійка негрів в тунелі » Поля Більо. Здогадайтеся, що було на ній зображено? Багато художників терплять фіаско тільки тому, що не змогли правильно подати свою роботу.

Чому ж тоді про картину Малевича знає весь світ, а про картину Пола невідомо нічого? Вся справа в тому, як саме робота була представлена ​​публіці. На виставці картина Малевича висіла в « червоному кутку ». У такому місці прийнято вішати ікону. Художник назвав своє творіння вищим витвором мистецтва і оточив її містикою. А ось Більо абсолютно нічого не повідав про приховане значення своєї роботи. Нікому не запропонував спробувати розгледіти, що саме ховається за простою чорною плямою.

На платформі Blogger.